Od teraz akwarium ma nie tylko jedno zastosowanie. Może pomieścić dwa skrajne żywioły: ten bardziej konwencjonalny, czyli wodę razem z kolorowymi rybkami, a od niedawna także ogień.

Marka Radius Design zaprojektowała serię biokominków Top Flame, które charakteryzują się oryginalnym designem, dzięki czemu pomieszczenie, w którym umieścimy to urządzenie nabierze niepowtarzalnego, nowoczesnego i niebanalnego klimatu.

Optymalne wykorzystanie

Kominek ekologiczny tego producenta został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Podstawa, na której umieszczone jest palenisko została wykonana z nierdzewnej stali lakierowanej proszkowo. Podstawę, jak i górną część eko kominka wykonano na planie prostokąta, dzięki czemu całe urządzenie jest stabilne. Nie ma zatem obawy, że spadnie, jeśli umieścimy je na wysokości. Urządzenie ma wysokość 50,2 cm, długość 49,5 cm, a jego szerokość jest równa 37,2 cm. Dzięki średniej wielkości kominek można z łatwością umiejscowić w pokoju. Część osłaniająca otwarty od góry na pomieszczenie płomień wykonano ze szkła. Można zatem podziwiać żywy ogień, który migocze w środku. Kominek jest wolnostojący. Jego właściciele mogą zatem decydować jakie miejsce w domu będzie dekorował.

biokominek-radius-design-top-flame-2

Bezpieczny dla środowiska

Biokominek napędzany jest bezpiecznym dla środowiska i człowieka bioetanolem. Komora spalania ma pojemność 1,7 l. Zapewnia ekonomiczne spalanie. Raz napełniony zbiornik pozwala na kilkugodzinną pracę urządzenia.

Gustowny dodatek

Poza praktycznym zastosowaniem biokominek marki Radius Design stanowi oryginalny, niebanalny element ozdobny, który dopasuje się do każdego pomieszczenia. Stonowane i uniwersalne kolory, jakimi pokryto podstawę i przezroczyste szkło będą stanowiły unikalną kompozycję z każdym kolorem ścian i wyposażenia mieszkania.

biokominek-radius-design-top-flame-3