Bez dymu, drewna i zapachu, przyjazne dla środowiska. Ekologiczne biokominki to sposób na ciepło, tajemniczy i romantyczny nastrój w każdej przestrzeni. Urządzenie TUBE marki Acquaefuoco odmieni każde wnętrze.

tube-acquaefuoco-biokominek

Alternatywa wobec tradycyjnego kominka – tę potrzebę starają się spełnić producenci nowoczesnych eko palenisk. Technologia, do której wykonania użyto bezpiecznych i trwałych materiałów, zostaje zazwyczaj połączona z żywym ogniem, zamkniętym w eleganckiej oprawie. Biokominek może zagościć w każdym domu czy mieszkaniu, bez konieczności montowania instalacji kominowej. Stanowi perfekcyjne dopełnienie aranżacji wnętrza lub element z nią kontrastujący, który wprowadza nutkę intrygującego dysonansu.

tube-acquaefuoco-biokominek-2

Biokominek TUBE został wykonany z wysokiej klasy stali szlachetnej. Jego konstrukcja przypomina piszczałkę organową lub tubę, którą montuje się na ścianie. Stanowi elegancki element dekoracyjny wnętrza oraz źródło ciepła. Opalane bioetanolem palenisko zamknięte w otwartej tubie o opływowych wewnętrznych brzegach, wprowadza nastrój tajemniczego spokoju, który podsycany jest trzaskającymi płomieniami.

Urządzenie cechuje się przekrojem o wymiarach 160-1000 mm, a jego efektywność cieplna sięga 3,5 h. Bardzo łatwy sposób rozpalenia i wygaszania eko paleniska, stanowi o jego wyjątkowej funkcjonalności. Mistyczna, a zarazem minimalistyczna forma biokominka to oryginalne połączenie, będące wynikiem najnowszej myśli nowoczesnych architektów. Kontrast ciepłych kolorów ognia oraz ciemnej, utrzymanej w zimnej tonacji kolorystycznej obudowy, wprowadza ciekawe wrażenie przestrzenne. Biokominek TUBE przeznaczony do montażu na ścianie to funkcjonalny element aranżacji, którego ciepło szybko wypełnia wnętrze.

tube-acquaefuoco-biokominek-3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *