Jak powszechnie wiadomo, miejsce pracy odgrywa w naszym życiu niezwykle ważną rolę. Spędzamy w nim większość swojego czasu, ważne więc, żeby było dla nas równie przyjazne jak nasz dom mieszkalny. Zwłaszcza w przypadku kiedy w naszym biurze przyjmujemy klientów i gości, powinniśmy zadbać o starannie zaprojektowane wnętrze, które będzie bardzo reprezentacyjne i w którym będzie panowała wspaniała, przyjazna atmosfera. Jednym z najlepszych pomysłów na aranżację gabinetu i pomieszczeń biurowych jest wykorzystanie biokominka.

Nic tak nie rozluźni napiętej atmosfery negocjacji biznesowych jak migoczące światło i ciepło, których źródłem są tańczące w palenisku płomienie. Aranżacja biokominka w pomieszczeniu biurowym z pewnością podniesie rangę (przynajmniej wizerunkowo) rezydującego w nim prezesa, menadżera lub innej osoby na kierowniczym stanowisku. Ciepła atmosfera roztaczająca się wokół biokominka będzie również bardzo miłym urozmaiceniem ciągnących się w nieskończoność spotkań w sali konferencyjnej.

Przykładem takiego projektu może być projekt gabinetu, którego autorem jest Lisa Rubenstein z  pracowni Real Rooms Design. Ciepło drewna paneli ściennych wspaniale komponuje się z wbudowanym, dwustronnym biokominkiem firmy Ecosmart Fire, który nadaje temu przeznaczonemu do wypoczynku i czytania kątowi bardzo przytulną i zapraszającą atmosferę.

Contemporary Living Room design by San Francisco Interior Designer lisa rubenstein – real rooms design

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *