Dom dla każdego jest miejscem wypoczynku i izolacji od otoczenia. Biokominek bez wątpienia dodatkowo ociepli atmosferę i wprowadzi miły nastrój. Będzie to szczególnie odczuwalne, kiedy swoje codzienne zajęcia będziemy wykonywać wokół tego domowego ogniska. Możemy spełnić swoje marzenia o sympatycznych wieczorach spędzonych z bliskimi przy zapalonym palenisku dzięki biokominkowi Vulcano firmy Horus.

Przy żadnym z biokominków nie odczujemy tak przyjemnej bliskości z ogniem jak tutaj. Rozścielony wokół paleniska dywan będzie z pewnością najbardziej popularnym miejscem zbierania się domowników. Natomiast palenisko stanie się centrum życia codziennego, wokół którego mile spędzimy swoje wolne chwile z ulubioną książką, muzyką lub laptopem.

fot. HORUS

Biokominek ten polecamy zwłaszcza tym, którzy mieszkają w małych mieszkaniach nie mogą pozwolić sobie na instalację kominka tradycyjnego ze względu na brak odpowiednich pionów kominowych. Propozycja ta z pewnością przypadnie do gustu osobom młodym.

fot. HORUS

Dywan oplatający palenisko jest wykonany z certyfikowanej tkaniny odpornej na ogień. Cztery szklane ścianki wokół paleniska zabezpieczają otoczenie przed rozprzestrzenianiem się ognia. Samo palenisko ma niewielkie wymiary i można je łatwo oddzielić od dywanu, co pozwala na łatwą wysyłkę. Dywan jest dostępny w jednym z trzech kolorów: białym, grafitowym i oliwkowym.

Wymiary zewnętrzne:

Biokominek: 62 x 62 x 45 [cm], Dywan: 180×180 lub 220×220 cm

Pojemność zbiornika: 2,5 l

Czas palenia: 6 h

Moc grzewcza: 3,5 kw/h

Zużycie paliwa: max 0,48 l/h – min 0,32 l/h

Waga: 13 Kg, Dywan 180: 10 kg, Dywan 220: 12 kg

 

fot. HORUS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *