Marka GlammFire to synonim luksusu i elegancji w jednym. Biokominek Vulcanu jest kolejnym urządzeniem, które bez dwóch zdań spełnia te założenia.

Inspiracją dla portugalskich designerów przy tworzeniu tego biokominka były kratery wulkanów. Vulcanu ujawnia silną osobowość, zaprojektowano go w stylu nowoczesnym z nutką designu. Jego śmiałe linie niezwykle dobrze wpasowują się we współczesne środowiska.

Doskonałe wykonanie

Podstawą tego biokominka jest stół pokryty lakierowanym MDF-em. Dostępne są trzy warianty kolorystyczne: czerwień, biel oraz czerń. W palniku można zmieścić do 2 litrów płynnego bioetanolu. Czas palenia wynosi 6 godzin. Okrągłe szkło wokół palnika jest zabezpieczone przed wysokimi temperaturami. Wymiary Vulcanu to: 1200 mm x 567 mm x 802 mm, a jego waga dochodzi do 40 kg.

biokominek-vulcanu-glamm-fire-2

Stylowy krater

Marka GlammFire to jedna z najbardziej luksusowych marek biokominków na świecie. Vulcanu jest tego doskonałym potwierdzeniem. Doskonale komponujący się we wnętrzach i przyciągający wzrok biokominek jest nowoczesnym dodatkiem, który zaskoczy naszych znajomych. Vulcanu to nie tylko biokominek, ale również miejsce, które może pełnić rolę naszego stolika kawowego, bowiem oprócz stylowego palnika, bez problemu ława może pomieścić wazon, czy inne dodatki. Vulcanu doda do naszego wnętrza wytworności i szyku. Zamieni salon w nowoczesne miejsce o niebanalnych dodatkach! Od teraz, wieczory można spędzać przy płomieniu wydobywającego się z naszego prywatnego wulkanu.

biokominek-vulcanu-glamm-fire-3