Lekka konstrukcja i klasyczna elegancja. Biokominek WALL_B stanowi połączenie tradycji z nowoczesnym designem. Należy do jednych z najnowszych projektów znanego włoskiego architekta Andrea Crosetty, które promuje firma Antrax It.

biokominek-antrax-it-wall-b-2

Biokominki zrewolucjonizowały nasz rynek. Ekologiczne urządzenia opalane bioetanolem, stanowią nowoczesne wyposażenie minimalistyczne urządzonego wnętrza. Są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy posiadają niewielkich rozmiarów mieszkanie. Główną zaletą biokominków jest fakt, że nie potrzebują instalacji kominowej do prawidłowego funkcjonowania.

biokominek-antrax-it-wall-b-3

Wykonany z wysokiej jakości stali WALL-B wprowadza stonowany romantyzm do każdego wnętrza. Przeznaczony jest do montażu naściennego i przypomina stylowy mebel o geometrycznym kształcie z subtelnie zaokrąglonymi brzegami. Prosta, precyzyjna forma, dobrze komponuje się ze stylistyką każdego wnętrza.

biokominek-antrax-it-wall-b

Ciemna tonacja kolorystyczna, w jakiej został wykonany biokominek WALL-B, skupia wzrok na skaczących w biopalenisku płomieniach. Andrea Crosetta wykorzystując kontekst tradycji, zaprojektował minimalistyczne dzieło sztuki. Biokominek zachwyca swoją lekkością, a zamontowany na ścianie, sprawia wrażenie “unoszonego przez powietrze”. Harmonia pomiędzy czernią stalowej obudowy a rozświetlającym ogniem, wprowadza do wnętrza nastój tajemniczości. Funkcjonalnym elementem biokominka jest prostokątna półka, która może służyć jako miejsce do postawienia wazonu, wykwintnego dania lub butelki z dobrym winem. Palenisko urządzenia umieszczone jest wewnątrz stalowej ramy i może zostać przysłonięte przez pokrywę.

biokominek-antrax-it-wall-b-6

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *