Urządzając dom, szukamy rozwiązań niebanalnych i oryginalnych. Pomysłów jest tyle, ilu dekoratorów. Przy poszukiwaniach elementów wyposażenia wnętrz najczęściej zwracamy uwagę na kształty i kolory.

Foto: Caleido

Jednak najlepsze rozwiązania są niesztampowe – dokładnie takie, jak biokominek Klino, włoskiej marki Caleido. Nowoczesny design łączy ze sobą prostotę projektu i niekonwencjonalność materiałów, użytych do jego wykonania.  Transparentne hartowane szkło chroniące od płomieni, umiejętnie połączone ze szlachetną stalą nierdzewną tworzy oryginalną formę biokominka w kształcie litery „X” . To rozwiązanie, które wbija się klinem w pamięć każdego pasjonata dekoracji wnętrz, dodając uroku i wdzięku współczesnym wnętrzom.

Foto: Caleido

Dzięki swojej budowie i nachylonej powierzchni, Klino daje możliwość obserwowania dynamiki i rytmu tańczących w nim ogników. Płomienne refleksy na górnej tafli szkła kreślą wyrafinowany, przykuwający wzrok obraz.

                                                                                                Foto: Caleido

Mediolański projektant Alessandro Canepa stworzył elegancję w modernistycznym wydaniu, która świetnie sprawdzi się w salonie czy sypialni, ale także biurze czy sali konferencyjnej. Dzięki kilku opcjom kolorystycznym, biokominek Klino może być zarówno kameleonem dekoracyjnym, który nie będzie rzucał się w oczy lub przysłowiową kropką nad „i”, która zdefiniuje wnętrze.

                                                                                       Foto: Caleido

Kolor: Czarny lakier / Biały lakier / Stal nierdzewna
Materiał: Stal nierdzewna, hartowane szkło
Palenisko: Prostokątne o pojemności 1,6 Litra
Wymiary: Wysokość 904mm, Szerokość 573mm
Waga: 37 Kg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *