Biokominek Zen znanej marki HorusBIO wyraża równowagę i spokój. Należy do ekologicznych urządzeń, które spełniają podwójną funkcję w naszych wnętrzach – ocieplają je, a także nadają im wyjątkowego, niebanalnego charakteru.

zen-horus-biokominek

Ogień jako źródło ciepła i światła, często symbolicznie towarzyszy takim pojęciom jak „oświecenie” czy „mądrość”. Wpatrywanie się w rozrzażony płomień natomiast, ma właściwości uspokajające. Firma HorusBIO zdecydowała się połączyć te skojarzenia i właściwości. W efekcie – powstał projekt nowoczesnego biokominka Zen.

Spokój i harmonia

Stylowy, ekologiczny kominek Zen marki HorusBIO opalany jest biopaliwem. Wygląda nowocześnie oraz elegancko i przeznaczony jest do zawieszania na ścianę lub ustawienia na podłodze. Palenisko urządzenia zostało umieszczone w jednostronnym, szklanym panelu. Płomienie otaczane są przez „łoże” białych kamieni, które wyglądają niczym te, z ogrodu zen…

Chromatyczny kontrast pomiędzy czarną obudową kominka wykonaną z wysokiej jakości stali a bielą kamieni, tworzy wyjątkowy efekt, który sprzyja kontemplacji i relaksowi. Wrażenie zostało podkreślone przez grę objętości oraz sprzeczność pomiędzy gładką powierzchnią biokominka i opływowym kształtom kamiennych bryłek. Palenisko urządzenia marki HorusBIO ma pojemność 2 l biopaliwa i pracuje z mocą grzewczą 3,5 kW/h.

Biokominek Zen posiada dodatkową przestrzeń do „dowolnego”, swobodnego zagospodarowania. Może służyć jako blat stołu lub miejsce, w którym postawimy wazon z kwiatami. Urządzenie pełni więc podwójną funkcję: kominka oraz półki. Wyróżnia je nowoczesny design, który w połączeniu z uspokajającymi właściwościami ognia, stwarza wyjątkową atmosferę zrównoważonej harmonii w pomieszczeniach.

zen-horus-biokominek-2

Biokominki-do-zabudowy-Horus3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *