Nie każdy ma to szczęście, że posiada przestronny salon z tradycyjnym kominkiem. Jak uzyskać efekt żywego ognia bez ciągu kominowego? Odpowiedzią są funkcjonalne bio paleniska do zabudowy marki AKOWOOD, dzięki którym możemy stworzyć własny ekologiczny kominek.

AKOWOOD Fire Box 01

AKOWOOD Fire Box 02

Producenci biokominków wychodzą naprzeciw wymaganiom klientów, chcąc spełniać ich najważniejsze potrzeby. Jedną z nich jest chęć posiadania alternatywy wobec tradycyjnego kominka. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii są tworzone wyjątkowe bio paleniska do zabudowy. Żywy ogień w eleganckiej oprawie może zagościć w każdym domu i mieszkaniu bez konieczności montowania instalacji kominowej.

AKOWOOD Fire Insert 03M

Bio palenisko dopasowane do aranżacji

Bio palenisko w prosty sposób można dowolnie zabudować, tworząc ekologiczny kominek wpisujący się w styl danego wnętrza. Takie palenisko można również zastosować jako wkład w tradycyjnym kominku opalanym drewnem. Paleniska ekologiczne nie wydzielają dymu, a co za tym idzie, różnych szkodliwych substancji. Pozbawiony popiołu oraz drażniącego zapachu biokominek do zabudowy z pewnością nada niebanalnego charakteru naszym czterem ścianom. Możliwe jest umieszczenie go w każdym pokoju ze zwykłą wentylacją grawitacyjną. Do jego  wykonania użyto bezpiecznych i trwałych materiałów. Co więcej, obsługa takiego bio paleniska jest nieskomplikowana. Do palnika wlewa się biopaliwo i zapala. Z użyciem rączki do regulacji gasi się lub zmniejsza płomień.

AKOWOOD Fire Insert 01 B

AKOWOOD Fire Insert 02 B

Nowoczesna i proekologiczna forma kominka

Starając się dopasować do konsumenckich kryteriów, firmy udostępniają różne modele ekologicznych palenisk. Dzięki temu można z łatwością dopasować dany model do naszych potrzeb i pomysłów.

AKOWOOD fire-box-10

AKOWOOD Fire Insert 02 S

Przykładem bio palenisk, które stwarzają nieograniczone możliwości aranżacyjne, są modele Fire Insert i Fire Box marki AKOWOOD. Biorąc pod uwagę zróżnicowane gusty klientów i różnice w metrażu pomieszczeń producent oferuje urządzenia w różnych wymiarach. Model dwustronny Fire Insert 03-B ma 101 cm szerokości, 50 cm wysokości oraz 22,5 cm głębokości. Świetnie nadaje się do umieszczania we wnękach, półkach, gdzie staje się ozdobą dwóch pomieszczeń. Wkład jednostronny reprezentuje model AKOWOOD Fire Insert 03-M o wymiarach 101 cm szerokości, 50 cm wysokości i 22,5 cm głębokości. W ofercie AKOWOOD znajduje się szeroki wachlarz bio palenisk w różnych rozmiarach. Ich uniwersalność pobudza do kreatywnego urządzania wnętrz.

AKOWOOD Fire Insert 03B

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *