Smukły, delikatny, a jednak z pewną dozą dostojeństwa. Połyskujące wykończenie szlachetnie rozjaśniające jego powierzchnię, osiąga apogeum blasku w tryskającym żarem ogniu.

Włoska jakość, wyrafinowanie i nowoczesność – to wartości zaklęte w biokominku A4 przez projektanta Alessandro Canepa. Tak skumulowana siła przywieziona prosto z ezoterycznych ulic Mediolanu może stanowić dostojny element wystroju każdego nowoczesnego wnętrza.

Biokominek A4 przybiera formę prostokątnej, luksusowej płyty. W dolnym rogu za celowo zagiętą obudową umieszczony został niewielki zbiornik na biopaliwo o pojemności 0,72 litra. Z paleniska wydobywa się pełen wigoru ogień, prezentujący się niezwykle efektownie na tle czarnej płyty. Zagięty fragment ukrywa konstrukcję biopaleniska i jednocześnie eksponuje płomienie. Przed skrajnym atakiem żywiołu chroni żywica epoksydowa ukryta pod warstwą powlekanej stali węglowej pokrywającej biokominek.

Dostępny w kolorze szlachetnej, połyskującej czerni model A4 pasuje zarówno do minimalistycznych, jak i modernistycznych wnętrz. Wszystkie jego elementy zostały zredukowane do minimum w bardzo śmiały sposób, tworząc dekoracyjną lekkość. Biokominek można powiesić jak obraz w dowolnym miejscu mieszkania, w każdej chwili mając możliwość przenieść związane z nim ciepło i estetykę do innego pomieszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *