Surowe rozwiązanie, które wygląda jak wyciągnięte wprost z warsztatu. Biokominek marki Eisenfrank idealnie sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach, którym nada charakter prefabrycznego lokum.

biokominek-eisenfrank-corpus-2

Minimalistycznie, przestronne pomieszczenie, utrzymane w surowej i chłodnej stylistyce, świetnie prezentuje się z akompaniamentem elementów fabrycznych instalacji. Osobliwe i eleganckie przestrzenie loftów zdominowane są przeważnie przez materiały typu kamień, beton, metal bądź szkło. Producenci biokominków postanowili dostarczyć miłośnikom industrialnych aranżacji rozwiązanie, które spełni ich marzenia.

Biokominek Corpus No. 1 słynnego projektanta Franka Berauera odznacza się dużymi rozmiarami i prostą formą. Jego korpus został wykonany ze stali walcowanej na gorąco. Poziome linie konstrukcji optycznie powiększają przestrzeń i nadają jej geometryzacji. Widoczny na obramowaniu efekt rdzy, sprawia, że kominek wygląda na zużyty i wyciągnięty wprost z fabrycznego warsztatu. W industrialnej, metalowej strukturze zostało zamknięte stalowo-szare koło o średnicy 95 cm, w którym umieszczone jest palenisko ekologicznego biokominka.

biokominek-eisenfrank-corpus-1

Nowoczesna „rzeźba” przypomina miech kowalski, który stosowany był dawniej do tłoczenia powietrza w piecach. Umieszczone w centrum stalowej obudowy z elementami śrub, okrągłe palenisko opalane jest bioetanolem i stanowi wyjątkową dekorację industrialnie urządzonego wnętrza.

Przytulny i ciepły ogień oraz surowość i monumentalność konstrukcji wykonanej w surowych kolorach to kompozycja, która nada nowoczesnej scenerii wnętrza wyjątkowości.

biokominek-eisenfrank-corpus-3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *