Projekty biokominków są tak zróżnicowane, że nawet miłośnicy motoryzacji znajdą odpowiedni model dla siebie. Zwłaszcza zwolennicy szybkiej jazdy i emocji związanych z wyścigami samochodowymi lub motorowymi z pewnością zachwyceni będą biokominkiem Fontana firmy Glamm Fire.

Ten unikalny design poprzez biegnący pośrodku prosty pas przywodzi na myśl zwiniętą nawierzchnię toru, konstrukcja zamknięta z przodu hartowanym szkłem przypomina kabinę samochodu wyścigowego, a jeżeli popatrzymy na biokominek z boku dojrzymy zarys kasku. Również zestawienie kolorów użytych w tym projekcie wzbudza konkretne skojarzenia. Biel, czerwień i czerń to przecież podstawowe kolory wykorzystywane przy imprezach rajdowych.

Oglądanie wyścigów Formuły 1 przy mikotającym świetle płynącym z tego biokominka będzie tylko potęgowało emocje związane z kibicowaniem ulubionemu kierowcy, a nawet poza sezonem patrzenie na niego dostarczy miłych wspomnień i odczuć związanych z pasją wyścigów.

Biokominek ten wyposażony jest w zbiornik na paliwo o pojemności 2 litrów. Całość waży 60 kg i odznacza się następującymi wymiarami: 118 x 66,10 x 50 [cm].

Cena tego biokominka to 7.129,00 Euro.

foto: GLAMM FIRE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *