Często ze względów na małe rozmiary mieszkania nie mamy możliwości ustawienia lub powieszenia biokominka przed płaską ścianą. Zazwyczaj takie powierzchnie chcemy lub musimy wykorzystać pod ułożenie mebli. Może się wówczas okazać, że jedynym wolnym miejscem pozostałym na usytuowanie biokominka jest narożnik pomieszczenia.

W takim przypadku, najlepszym pomysłem na aranżację kąta będzie biokominek Corner Flame firmy Radius Design. Model ten jest przystosowany do montażu na dwóch prostopadłych względem siebie ścianach. Może być umiejscowiony na dowolnej wysokości, aczkolwiek nie powinien być za wysoko ze względu na wygodę jego zapalania i gaszenia. Corner Flame został całkowicie wykonany ze stali nierdzewnej, ognioodpornej. Jego wymiary to 135 cm szerokości, 35 cm głębokości oraz 40 cm wysokości.

Jeżeli chodzi o kolorystykę, to model ten występuje w kilku wariantach, które każdy z pewnością dopasuje do swoich potrzeb i pozostałej części wyposażenia wnętrza. Mianowicie tylną ściankę biokominka oraz jego podstawę możemy wybrać jako stalową polerowaną, stalową satynowaną lub czarną. Tylną ścianką może również stanowić po prostu przeźroczysta szyba, co zdecydowanie nada temu biokominkowi delikatności.

W zależności od wariantu biokominek ten kosztuje od 900 Euro do 1200 Euro.

 

fot. RADIUS DESIGN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *