Ogień zamknięty w stalowym kokonie? Nowoczesny design, minimalistyczne materiały w połączeniu z tańczącymi płomieniami – prezentujemy biokominek Pedestal Terra, gwarancję niepowtarzalności, dobrego smaku i funkcjonalności.  

Doceniony na świecie

Pedestal Terra to innowacyjny biokominek projektu uznanego na świecie projektanta – Federico Otero. Jego prace otrzymały pozytywne recenzje od największych na świecie. Vogue, Metropolis, CNN czy Interior Design to tylko niektóre tytuły, w których znalazły się pochwały nowoczesności i unikalności stylu Peruwiańczyka. Teraz, jedno z jego dzieł może znaleźć się w Twoim domu.

Wyjątkowa konstrukcja

Za intrygujący design biokominka odpowiada nieproporcjonalnie duża, w stosunku do podstawy, owalna kopuła, w której umieszczone zostało palenisko. Smaku całości nadaje stal nierdzewna morska, pokryta lustrzaną powłoką, z której wykonane zostało urządzenie. W zależności od upodobań i charakteru wnętrza, w ofercie dostępny również model w kolorze czarnym, pokryty stalą węglową. Zastosowane materiały są odporne na wysokie temperatury oraz korozję, będąc gwarancją trwałości urządzenia.

Cocoon Fires – jedyna taka marka

Pedestal Terra to jeden z produktów ekskluzywnej, australijskiej marki Cocoon Fires, której wyjątkowe biokominki dostępne są od niedawna również w Polsce. Niepowtarzalne urządzenia projektowane przez Otero łączą w sobie piękno designu z inteligencją i użytecznością przedmiotu.

Ekologiczna technologia

Emitowane, przyjazne ciepło pochodzi bowiem z umieszczonego w palenisku, całkowicie bezpiecznego dla środowiska biopaliwa. Dzięki niemu z biokominka nie wydobywa się nieprzyjemny zapach, ani gryzący dym. Brak konieczności podłączenia go do instalacji kominowej pozwala na ich swobodne przenoszenie, a nawet zawieszenie na suficie.

Biokominek to stylowe akcesorium, które nie tylko stanowi atrakcyjną dekorację, ale jest również źródłem żywego ognia, odpowiedzialnego za stworzenie niezrównanej atmosfery wnętrza. Biokominki Cocoon Fires dostępne są w sklepie internetowym flamino.pl.

INFORMACJE O PEDESTAL TERRA:

Zbiornik na biopaliwo 1,5 litra
Wymiary paleniska w kształcie elipsy- średnica 60 cm i wysokość 38 cm
Wymiary podstawy – 40 cm średnicy, wysokość 36 cm
Całkowita wysokość wraz z paleniskiem 74 cm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *