Biokominek Fusion wolnostojący, jak słusznie sugeruje jego nazwa, jest fuzją stylu oraz funkcjonalności; łączy w sobie urokliwość bibelotu, dekoracyjny walor detalu z użytkowym charakterem i pragmatycznym przeznaczeniem tego urządzenia.

Foto: EcoSmartFire

Opływowość kształtu, klarowny styl linii. Fusion to model stworzony zarówno w duchu elegancji, jak i innowacji, a takie rozwiązanie doskonale i nietuzinkowo podkreśli te najbardziej nowoczesne otoczenia. Oferując minimalistyczny szyk i maksymalną praktyczność, biokominek ten dysponuje podwójnym, obustronnym dostępem do paleniska, co daje efekt tzw. „see through”, który daje w rezultacie fenomen transparentnej delikatności  i kreuje poczucie otwartej przestrzeni. Fusion to znacznie więcej niż zasadniczość i przewidywalność formy zaklętej w prostokątnym kształcie. Jest to przede wszystkim luksusowy, wolnostojący mebel zaprojektowany w taki sposób, aby – jakby przy okazji – aprobować i rozpowszechniać EcoSmart Burner.

  Foto: EcoSmartFire

Fusion jest wyposażony w tylny panel ze szkła hartowanego oraz „Wind Screen Static” (specjalny szklany panel  popularny wśród wielu modeli biokominków), który jest umieszczony w przedniej części paleniska.

Foto: EcoSmartFire

Zgodnie z myślą przewodnią projektanta Marca Philippa Veenendaala, Fusion jako perfekcyjny dodatek do nowoczesnego stylu życia okaże się idealny do instalacji w mieszkaniach i domach, ale także w pomieszczeniach o charakterze komercyjnym, takich jak bary, restauracje, czy hotele. Różnorodność kolorystyczna tego modelu, zaczynając od klasycznej czerni, czerwieni i bieli, a na nieszablonowych rozwiązaniach kończąc, ułatwi wymarzoną aranżację wnętrza.

  Foto: EcoSmartFire

Kominek ten jest w pełni przenośnym dziełem sztuki, a przy tym jest napędzany bioetanolem, czyli  przyjaznym dla środowiska, odnawialnym źródłem energii.

  Foto: EcoSmartFire

  Foto: EcoSmartFire

  Foto: EcoSmartFire

  Foto: EcoSmartFire

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *