Znany włoski artysta i projektant Willow, zagorzały propagator sztuki Neo Pop Art stworzył dekorację graficzną dla Biokominka Fuochino pop art firmy maisonFire. Ten niezwykły design z pewnością przypadnie do gustu młodym użytkownikom, którzy chcą się odciąć od powszechnie stosowanych standardów i zaznaczyć swoją odrębność, niezależność oraz pogodę ducha.

Celem projektanta (jego prawdziwe nazwisko Filippo Bruno) było udekorowanie białej powierzchni biokominka wzorem zwracającym uwagę, na widok którego większość młodzieży wykrzyknie słynne „cool”. Ten ciekawy, odznaczający się kontrastowymi kolorami wzór Pop Art ma być właśnie manifestacją luzu, niezależności i oderwania od szarej codzienności.

Biokominek jest wyposażony w pompę na biopaliwo, zbiorniczkiem do aromaterapii i systemem kontroli jakości powietrza. Obudowa biokominka wykonana jest ze stali, natomiast wzorzysta dekoracja stanowi naklejona na korpus folia PCV odporna na wysokie temperatury.

Oczywiście istnieje możliwość zamówienia biokominka z indywidualnym wzorem. Taki produkt będzie dodatkowo certyfikowany przez samego artystę.

DANE TECHNICZNE:

Zbiornik na paliwo: kwadratowy o pojemności 2,5 l

Czas palenia: 6 godzin

Wymiary: szerokość 48 cm, wysokość 65 cm, głębokość 48 cm

Waga: 32 kg

Cena tego biokominka to 2730,00 Euro.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *