Biokominek Prisma został stworzony z myślą o minimalistycznych formach oraz nieprzytłaczających aranżacjach. Jego łagodne kształty oraz subtelny blask ciepłego płomienia przywodzą na myśl nieuchwytność żywiołu, a zarazem wyjątkowy kunszt, z jakim stworzono jego oprawę.

Przezroczysta rama w kształcie walca otaczająca palenisko oraz obudowa w klasycznym, białym kolorze w kształcie trójkąta  to znaki rozpoznawcze biokominka Prisma marki ACQUAEFUOCO. Dzięki oszczędnej, geometrycznej formie i stonowanym barwom, model ten idealnie wpisuje się w zarówno minimalistyczne, jak i klasyczne wnętrze. Delikatna forma pozwala na osiągnięcie wyrafinowanego stylu oraz niepowtarzalnego klimatu. To dzięki niemu chwile spędzone w towarzystwie biokominka Prisma będą niezapomniane i wyjątkowe.

Jakość w parze z bezpieczeństwem

Nad modelem Prisma pracowali najlepsi projektanci w branży, wykorzystując najnowsze trendy oraz innowacyjne idee. W efekcie  powstał produkt bezpieczny dla środowiska oraz jego użytkowników. Proces spalania oparty jest na bioetanolu, który emituje parę wodną. Biokominek nie wydziela żadnego zapachu, sadzy, nie pozostawia popiołu, co wyróżnia go na tle tradycyjnych kominków.

Wolność wyboru

Prisma przeznaczony jest do montażu naściennego. Nie wymaga instalacji kominkowej, dzięki czemu można go umieścić na dowolnej przestrzeni i zmieniać jego położenie w zależności od potrzeb. Biokominek jest niewielki, jego wymiary to 1200 mm x 350 mm x 455 mm. Czas spalania wynosi 3,5 godziny.

Nowocześnie i funkcjonalnie

Biokominek Prisma wykonany został z najwyższej jakości materiałów, co stanowi gwarancję jego wysokiej trwałości. Subtelny design oraz prostota obsługi sprawiają, że Prisma przyciąga uwagę oraz staje się pretekstem do spotkań i prowadzenia długich rozmów w jego ciepłym blasku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *