Pudełko – niespodzianka, a do tego zabawa w układankę z klocków! Oto, co włoski dizajner Paolo Grasselli zaprojektował dla firmy Horus. Ten tajemniczy przedmiot jest eleganckim, nowoczesnym gadżetem o zgrabnym kształcie kostki z zaokrąglonymi nowocześnie kątami. Po rozłożeniu pudełka na dwie połówki możemy podziwiać szklaną duszę otaczającą jądro przedmiotu, czyli… palenisko z najprawdziwszym ogniem.

O hybrydowym charakterze i wielofunkcyjności tego modelu mówią już sami producenci Firebox. Celem marki Horus jest bowiem harmonijne łączenie ściśle technicznej wiedzy i najnowszych technologii z uniwersalnymi marzeniami ludzkości o bezpieczeństwie, jakie daje prostota i funkcjonalność. Dlatego podwójne możliwości zastosowania tego przedmiotu są całkowicie rewolucyjne i bez wątpienia nowatorskie.

Stoliki nocne o minimalistycznym charakterze, czy też industrialne metalowe pufy do przyjmowania gości jednego dnia, a innego zaś piękne biokominki, które można dowolnie ze sobą składać i zestawiać – niczym formy z klocków. To tylko przykładowe zastosowania, jakie daje nam Firebox, bo reszta zależy od inwencji twórczej i wystroju potencjalnego wnętrza, które miałoby być udekorowane takim kominkiem. Szereg dodatkowych możliwości uzyskamy jeszcze dzięki akcentom kolorystycznym, które koneserom klasyki umożliwią tworzenie układanek z czerni i bieli, a nieco bardziej odważnym klientom pozwolą na szalone żonglowanie wiosennymi barwami w odcieniach fuksji i zieleni.

Podejmij grę z kolorem i kształtem!

Foto: Horus

Foto: Horus

Foto: Horus

 Foto: Horus

 Foto: Horus

Foto: Horus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *