Aranżując nasze wnętrza staramy się nadać im wyjątkowy, niepowtarzalny styl. Zaprojektowany ze smakiem przez Mario Ferraniniego biokominek Teka z niespotykanym wdziękiem łączy zarówno oryginalny charakter, jak i wachlarz możliwości aranżacyjnych.

Jego niepozorna, geometryczna forma sprawia, że jest właściwie uniwersalnym elementem wystroju każdej przestrzeni. Obudowa z lakierowanej stali nierdzewnej zamknięta w szklanej osłonie sprawia, że biokominek dostosuje się do każdego stylu, tak minimalistycznego jak i awangardowego. Nadając jednocześnie niebanalny charakter każdemu pomieszczeniu.

Wbudowany w ścianę pozwala ożywić niewykorzystaną powierzchnię ściany czy wnęki przy jednoczesnej oszczędności powierzchni użytkowej. Z powodzeniem zastępuje wiszące na ścianie obrazy. Biokominek Teka dostępny w dwóch rozmiarach  czyni wyjątkowo nastrojowymi, zarówno małe jak i przestronne wnętrza. Można go umieścić zarówno w pionie, jak i w poziomie, tworząc tym samym nieograniczone kompozycje. Urządzenia jest nie tylko źródłem przyjemnego ciepła, ale może także posłużyć jako dodatkowa półka na książki i bibeloty.

Co więcej, stanowi również idealny element wystroju łazienki. Palenisko ze stali nierdzewnej i ognioodporna szklana osłona zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Dzięki temu podczas każdej kąpieli można rozkoszować się zmysłowym tańcem płomieni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *