Strona główna Biokominki

Biokominek unikalny stół

4522
PODZIEL SIĘ

Niezapomniany urok zorzy polarnej był inspiracją dla projektantów firmy Flying Cavalaries do stworzenia wyjątkowego dzieła sztuki, jakim można nazwać biokominek Aurora. Design biokominka pozwala odczuć harmonię całej gamy kolorów i światła kojarzonej z zorzą polarną, co dodatkowo w połączeniu z nieregularnymi kształtami produktu jednoznacznie przywodzi na myśl to niecodzienne zjawisko atmosferyczne.

Zorza polarna to kolorowe, mieniące się na niebie światło, które można obserwować w regionach polarnych naszego globu jest spowodowane przez zderzenia cząstek naładowanych przez działanie pola magnetycznego Ziemi. Zwłaszcza obserwowane tego zjawiska po zmroku sprawi, że nawet w zimne, polarne noce odczujemy miły, gorący dreszczyk emocji.

Biokominek Aurora łączy właśnie ze sobą te dwa kontrastujące wyobrażenia, czyli zimna użytych do jego budowy materiałów i gorąca płynącego z płonącego płomienia, co jeszcze w połączeniu z wielobarwnymi elementami nadaje pewną aurę tajemniczości.

Aurora to nie tylko biokominek, to również bardzo funkcjonalny, wolno stojący stolik, który z pewnością będzie głównym elementem dekoracyjnym wnętrza. Blat zrobiony jest wytrzymałego, ponadczasowego białego lub czarnego marmuru, na którym widoczny jest piękny rysunek poszczególnych warstw skały, narysowany przez samą naturę. W blat wmontowane jest palenisko, którego ciepło kontrastuje z zimną powierzchnią stołu. Nogi biokominka stanowią wielobarwne elementy szklane, które w całości tworzą nieregularny kształt, zwężający się do dołu. Jego pięć nóg symbolizuje tańczące, mieniące się kolorami światła zorzy polarnej, którą możesz się cieszyć w swoim domu, z dala od trosk życia codziennego.

Biokominek ten z pewnością wpłynie na wyobraźnię i samopoczucie mieszkańców oraz nada specyficznego akcentu wnętrzu, zwłaszcza urządzonemu w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

Wymiary biokominka: długość 140cm x szerokość 60cm x wysokość 36cm.

Cena tego biokominka to 5270,00 funtów angielskich.

foto: FLYING CAVALRIES