Strona główna Biokominki paleniska automatyczne biokominki paleniska

Biokominek w hotelu

4058
PODZIEL SIĘ

Dobra atmosfera, miła obsługa, porządek, ładnie urządzone wnętrza i pyszne menu tworzą wizytówkę dobrego hotelu. Warto więc zadbać o te kluczowe detale a szczególnie wizualne, ponieważ to one przyciągają gości. Aby wyraźnie odróżnić się od konkurencji należy pomyśleć o takich elementach wystroju hotelu, które na długo zostaną w pamięci naszych klientów. A dodatkowo drogą rekomendacji przyciągną nowych.

foto: ECOSMART FIRE

Praktycznym i jednocześnie ciekawym pomysłem na podkreślenie charakteru hotelu i jego wystroju jest biokominek. W zależności od stylu całego lokalu, może on nawiązywać do nowoczesnego minimalizmu lub eleganckiej klasyki. Wybór ekologicznych kominków jest ogromny, od biokominków wolnostojących i do zabudowy aż po te naścienne. Dobór odpowiedniego uzależniony jest od miejsca, w którym ma być usytuowany. Eleganckie, niewielkie biokominki wolnostojące dobrze prezentują się w hotelowej recepcji , holu czy barze. Taka ozdoba niezwykle efektownie przywita naszych gości. Większe biokominki do zabudowy, idealnie komponują się z przestronnymi wnętrzami, jak hotelowa restauracja czy sala bankietowa. Natomiast te naścienne podkreślą wnętrza luksusowych apartamentów.

foto: ECOSMART FIRE

Oprócz walorów estetycznych, przykuwających uwagę, ekologiczne kominki są praktyczne. Przede wszystkim nie wymagają instalacji kominowej, pozwolenia budowlanego oraz odbioru technicznego. Co ważne, są łatwe w montażu, ekologiczne, bezpieczne i zapewniają długi czas palenia. Posiadają opcję natychmiastowego samogaszenia w trakcie zagrożenia, dlatego nie trzeba ich nadzorować i kontrolować. Biokominek w hotelu nie tylko eksponuje jego zalety, ale także jest sporą atrakcją dla gości.

foto: ECOSMART FIRE