Symbolem lat sześćdziesiątych był bez wątpienia energiczny taniec, zwany twistem. Dwudzielny takt, dynamiczne skręty nóg, bioder i rąk stały się zapowiedzią rewolucji obyczajowej. W świecie biokominków symbolem nowoczesnego, włoskiego dizajnu jest Twisty marki RubyFires. Jego zgrabna i delikatnie skręcona forma wydaje się nawiązywać do tanecznych kroków twista.

Fotodrydesign , rubyfires

Twisty jest wynikiem współpracy z Paolo Gentile i studiem projektowym Dry Design. Odzwierciedla jakość, estetyczną i techniczną doskonałość czystego włoskiego stylu. Jednocześnie łączy wzornictwo przemysłowe z twórczymi inspiracjami. Lekka konstrukcja tego biokominka sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla małych, jak i większych przestrzeni. Prosty kształt z nutą finezji w postaci ciekawie uformowanego sześcianu sprawdzi się przede wszystkim w minimalistycznych wnętrzach. Gładka obudowa z polietylenu dostępna w kilku uniwersalnych kolorach daje nieskończone możliwości aranżacyjne.

Foto: drydesign , rubyfires

Niższy, Twisty One z jednym modułem dobrze komponuje się w niewielkim salonie. Natomiast, wyższy Twisty Twin z dwoma smukłymi modułami stanowi wyrazisty akcent w eleganckim apartamencie. Obie wersje biokominka Twisty łączy mobilność, w każdej chwili można je przestawić w dowolne miejsce.

Model ten jak wszystkie produkty RubyFires wyposażony jest w bezpieczne biopalenisko z wkładem ceramicznym, posiadające certyfikat TÜV.  W ten sposób nie ma możliwości wylania się bioetanolu nawet w momencie wywrócenia lub przechylenia biokominka. Spalanie paliwa jest stałe, bezwonne i równomierne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *