Góry to miejsce w którym wielu z nas odnajduje wytchnienie i zyskuje nowe spojrzenie na otaczający świat i problemy życia codziennego. Wielu projektantów nawiązuje więc do tych pięknych tworów natury. Przykładem takiego unikalnego projektu biokominka jest Hillside zaprojektowany dla firmy Flying Cavalries. Projektantami tego biokominka byli Hasan Agar i Kubra Agar.

Projekt biokominka zainspirowany jest górami i jego użycie przywołuje odczucia przebywania na zboczu wzgórza. Na konstrukcję tego biokominka składa się ergonomiczne krzesło, sofa i stolik, które można integrować ze sobą i rozłączać w zależności od potrzeb. Do budowy tego biokominka użyto najwyższej klasy naturalnych materiałów, takich jak: dąb, kamień naturalny, i szkła.

Hillside może być używany jako prosty, bardzo stylowy stolik umilający spotkanie z przyjaciółmi, a w zimne wieczory w niecałą minutę gdzie może być przekształcony w urokliwy biokominek. Równie szybko można go zmienić w oazę relaksu i spokoju, ponieważ może służyć również jako miękka leżanka obok której pali się uroczy biokominek. A kiedy będziesz leżeć na tym niezwykle ergonomicznej sofie obok płonącego ognia towarzyszyć Ci będą niezwykle miłe, ciepłe i niezapomniane emocje. Ten niezwykle kreatywny projekt biokominka z pewnością odmieni życie właściciela, pozwoli wsłuchać się mu w samego siebie i oddali od stresu dnia codziennego.

Obsługa tego biokominka jest niezwykle prosta, a możliwość integrowania poszczególnych części w kompaktową całość nadaje temu produktowi niezwykle ergonomiczny charakter. Jego wymiary po złożeniu to: 130cm x 70cm x 40cm.

Biokominek ten jest robiony na specjalne zamówienie, a koszt jego zakupu to 5930,00 funtów angielskich.

foto: FLYING CAVALRIES

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *