Biel i czerń – barwy uniwersalne, ponadczasowe i niezwykle szykowne. Mimo ogromnego kontrastu idealnie się uzupełniają, tworząc niepowtarzalny klimat w aranżacji wnętrz.

Biel jest wyrazem porządku i neutralności. Zawsze odpowiednio modna i elegancka. Czerń kojarzona z kolorem nowoczesnym, często dominującym. Jednocześnie intrygująca i wyrafinowana. Zestawienie black & white w wystroju wnętrz to minimalizm i prostota w najlepszym wydaniu. Tak jak w przypadku biokominka Zebra marki SkubaWerk, którego obudowa  imituje czarno-białe ubarwienie afrykańskiego zwierzęcia. Pasy uformowane z naturalnego piasku tworzą unikatowy, jedyny w swoim rodzaju obraz natury.


Foto: Skubawerk

Mocne, wyraziste połączenie kontrastowych barw biokominka Zebra świetnie komponuje się we wnętrzach minimalistycznych urządzonych w konwencji black & white. Natomiast w pomieszczeniach rodem z „Czarnego Lądu” stanowi wyrazisty akcent, przywołujący klimat afrykańskiej sawanny skąpanej w purpurowych promieniach zachodzącego słońca i gorących piasków pustyni. Dosłownie.

Wewnętrzną dekorację urządzenia stanowią fantazyjne pasy zebry z piasku a także kamyki oraz kawałki drewna wykonane z ogniotrwałej ceramiki. Konstrukcja tego niepowtarzalnego biokominka została wykonana z aluminium oraz specjalnie hartowanego szkła o grubości 4 mm. Dolna stabilna, stalowa podstawa jest pokryta ogniotrwałą powłoką w kolorze czarnym. Palenisko ze stali nierdzewnej zostało wyposażone w specjalną zapalniczkę do łatwego odpalania bioetanolu.

Foto: Skubawerk

We wnętrzu z akcentem afrykańskim panuje atmosfera, która przywodzi na myśl gorące zakątki świata i dalekie podróże. W towarzystwie biokominka Zebra marki SkubaWerk klimat pomieszczenia nabiera nowego wymiaru – energetycznego i emanującego ciepła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *