Quadrangle, quaint, queer. Kwadratowy, osobliwy, dziwaczny. Biokominek Q definiuje się sam, żyje własnym życiem, a przy okazji również wygląda, jakby wypadł z abecadła. Ten model marki EcoSmart Fire to wcielenie futurystycznych idei. To jednak za mało. Futuryzm został przekroczony! I choć brzmi to jak paradoks, bo przecież futuryzm czerpie inspiracje z nowatorskich projektów przyszłości, to w tym przypadku został krok w tyle, tuż za propozycją rodem z …fantastyki, a nawet science – fiction.

Foto: EcoSmart Fire

Kominek  Q otwiera przed nowoczesnym dizajnem zupełnie nowy wymiar: zarówno ten estetyczny, jak i funkcjonalny. Począwszy od kulistego kształtu, kwadratury paleniska wpisanej w okrąg, a kończąc na obrotowej podstawie umożliwiającej najdogodniejsze dla użytkownika dostosowanie modelu do własnych potrzeb. Plus przenośny charakter, który umożliwia użytkowanie Q zarówno we wnętrzach budynków, jak i na zewnątrz nich.

Foto: EcoSmart Fire

Dodatkowo jeszcze dizajn rodem ze statku kosmicznego! Wszystko za sprawą zastosowanych tutaj wodoodpornych materiałów w tym włókna szklanego, stali nierdzewnej oraz szkła hartownego. To kolekcja materiałów idealnie dostosowana do inspirującego kształtu.  Ich naturalne właściwości, tj. gładkość i matowość stali, opływowość powierzchni, czy transparentny minimalizm szkła kojarzą się niewątpliwie z projekcjami pochodzącymi z literatury, czy kina science fiction. Tak, z projekcjami. Projektami dysponuje przecież firma EcoSmart Fire.

Wszystkie te elementy plus wdzięk, szyk i powabna elegancja dają idealną definicję Q, czyli po prostu qu quality– iście królewska jakość.

Foto: EcoSmart Fire

Foto: EcoSmart Fire

Foto: EcoSmart Fire

Foto: EcoSmart Fire

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *