Biokominki to sposób na dogrzanie wnętrza, który cieszy się coraz większą popularnością. Od tradycyjnych palenisk, odróżnia je wygodny i bezpieczny dla środowiska sposób eksploatacji. By móc w pełni rozkoszować się żywym ogniem, należy wybrać odpowiedni rodzaj paliwa. To, po jaki produkt sięgniemy ma ogromne znaczenie, nie tylko dla naszego zdrowia i bezpieczeństwa, ale także dla ostrości i barwy płomienia.

Bionlov-Paliwo-do-biokominka-1

Wybierając paliwo do biokominka należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Płyn grzewczy powinien ulegać całkowitemu spalaniu, charakteryzować się wysoką kalorycznością i wydajnością, a co najważniejsze, powinien posiadać certyfikaty instytucji badawczych i kontrolujących jego jakość.

Bionlov Premium to biologiczny płyn grzewczy wytwarzany na bazie najwyższej jakości alkoholu etylowego. Para wodna i dwutlenek węgla, będące produktem spalania, uwalniane  są w bezpiecznych ilościach, które można porównać do tych, wydychanych przez człowieka. Biopaliwo Bionlov Premium oczyszczane jest za pomocą nowoczesnych urządzeń molekularnych dostępnych w najlepszych europejskich laboratoriach.

Płyn Bionlov Premium przeznaczony jest do spalania w biokominkach i innych urządzeniach z odkrytym ogniem. Ulega on całkowitemu spaleniu, nie wydziela zapachu ani dymu, a ponieważ otrzymuje się go w procesie destylacji surowców roślinnych, jest produktem przyjaznym środowisku. Jego opakowanie posiada oznaczenie dla osób niewidomych oraz specjalną nakrętkę chroniącą przed przypadkowym odkręceniem. Biopaliwo Bionlov Premium powstało przy współudziale największych firm, specjalizujących się w produkcji i dystrybucji markowych biokominków, posiada też certyfikat Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego  PZH.

Dziś Bionlov Premium to lider jakości i bezpieczeństwa użytkowników, jest używany w mieszkaniach, domach, hotelach i obiektach SPA w całej Europie i w takich egzotycznych miejscach jak Dubaj czy wyspy na Malediwach. Bionlov Premium rekomendowany jest też przez wielu producentów i wielkie sieci handlowe takie jak Leroy Merlin, w których otrzymał oznaczenie przyjazny produkt oraz Eco friendly. Nasze wydawnictwo też przyłącza się do tej rekomendacji.

Bionlov-Paliwo-do-biokominka-2

www.bionlov.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *