Przenośne, nowoczesne, eleganckie, stanowią połączenie nowoczesnych trendów z tradycją. Biokominki Cone, Vesta Major oraz Vesta Minor marki Brandoni przypominają swoim kształtem paleniska.

Zasilane bioetanolem ekologiczne biokominki marki Bondoni są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie tradycję. Płonący płomień budzi skojarzenie ułożonych na kształt stożka belek lub drewnianych gałęzi służących do rozpalenia ogniska. Vesta Major i Vesta Minor są dobrym przykładem na to, że projektanci biokominków starają się nawiązać do tych pierwotnych skojarzeń. Paleniska i ramy urządzeń zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej, natomiast ich szprychy i szczeble zrobione są z drewna dębowego. Oba modele osiągają efektywność cieplną na poziomie 1,8 kV.

biokominek-vesta-minor-bioethanol-fireplace-3

Przenośne, drewniane biokominki, nie wymagają specjalnej instalacji. Stanowią idealne urozmaicenie pomieszczenia lub ogrodów i zewnętrznego otoczenia naszego domu. Szczególnie dobrze wyglądają w towarzystwie innych drewnianych elementów dekoracyjnych, wśród zieleni, ułożone na trawniku, ustawione na ceramicznym tarasie lub pod drewnianą altanką.

Biokominek Cone marki Bondoni to model o większych rozmiarach niż Vesta Minor i Vesta Major. Również wykonany z dębowego, solidnego drewna, budzi skojarzenie z ogrodową donicą. W środku urządzenia rozłożone są eleganckie kamienie, które dodają konstrukcji szyku i wytworności. Umieszczone pomiędzy nimi palenisko, jest źródłem ciepła.

Skaczące wśród kamieni płomienie roztaczają przytulną i przyjemną atmosferę. Cone został dodatkowo wyposażony w niewielkie koła, które ułatwiają jego transport. Drewniany biokominek może więc stanowić elegancki element dekoracyjny zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Dzięki oryginalnemu połączeniu nowoczesnej stylistyki, materiałów i technologii z tradycyjnym kształtem leśnego ogniska, Vesta Minor, Vesta Major oraz Cone, stanowią efektowne uzupełnienia źródło ciepła. Te modele biokominków wyglądają bardzo naturalnie i budzą instynktowne skojarzenia.

biokominek-vesta-major-bioethanol-fireplace-2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *