Biokominki stanowią nowoczesne wyposażenie minimalistycznie urządzonego wnętrza. Niewielkich rozmiarów mieszkanie nie musi być jednoznaczne z rezygnacją z marzeń, wśród których znajduje się posiadanie eleganckiego kominka, poprawiającego nastrój w trakcie szarych, długich, jesienno-zimowych wieczorów. Problem rozwiązuje zakup biokominka, który dopasowany będzie do wyposażenia salonu czy gabinetu. Model Easy Heat marki Cera dodaje w sposób nieco zawoalowany ekskluzywności nie tylko modernistycznym wnętrzom.

biokominek-Cera Easy-Heat-Bio-Ethanol

Mnogość możliwości aranżacyjnych w najlepszym stylu

Model ten przywodzi na myśl klasyczny wygląd lampionu lub niewielkiej lampy. Wpisujący się idealnie w estetykę współczesności stojący biokominek Easy Heat łączy w sobie funkcjonalność z wyjątkowym designem. Uniwersalny kształt oraz oszklenie znacząco wpływa na odpowiednie rozświetlenie pomieszczenia, nie tylko dzięki bijącej od ognia łunie. Dzięki przemyślanemu profilowaniu, prostej formie oraz niewielkim rozmiarom nie zajmuje wiele przestrzeni w pomieszczeniu. Przesiadywanie z bliskimi przy biokominku Easy Heat z kubkiem świeżo palonej, aromatycznej kawy lub pysznej herbaty okaże się nieopisaną przyjemnością.

Ekologiczne unowocześnienie na wyciągnięcie ręki

Easy Heat to model wykonany ze stali oraz stali nierdzewnej, tworzywa szklano-ceramicznego oraz wysoce odpornego na żar szkła borokrzemowego. Biokominek można również umieścić w dowolnym miejscu i w przypływie inspiracji swobodnie przestawiać. Nie wymaga dodatkowej wentylacji, jednak powinniśmy pamiętać o częstym wietrzeniu pokoju. Jest to niezaprzeczalnie mocno wyróżniający się element wystroju, który podkreśla walory estetyczne zarówno wnętrza, jak i dekoracji. Zgodnie z instrukcją producenta biokominek jest opalany bioetanolem, który zaliczany jest do paliw szczególnie bezpiecznych. Spełnia w ten sposób najważniejsze wytyczne, jakimi kieruje się każdy dbający o ekologię użytkownik.

biokominek-easy-heat-cera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *