W domu jest coraz chłodniej, a popołudnia szybko stają się ponure? Biokominki to funkcjonalny i elegancki sposób na ogrzanie i rozświetlenie mieszkania. Jednak gdzie kupić odpowiedni model, który spełni normy i będzie pochodził z bezpiecznego źródła?

sklep-Flamino-derstone-1

flamino-derstone-imacZe względu na prostotę obsługi oraz wyjątkowy design, biokominki szybko zyskały przychylność amatorów ogniska we wnętrzach. W przeciwieństwie do tradycyjnych kominków nie wymagają instalacji kominowej, a do uzyskania ognia nie potrzebują drewna. Niewielka ilość bioetanolu w zbiorniku sprawia, że płomień w biokominku będzie towarzyszył domownikom przez kilka godzin, nie wydzielając nieprzyjemnego zapachu ani dymu. Biokominki wciąż jednak są nowością na polskim rynku. Warto więc znaleźć takiego dostawcę, który zagwarantuje wysoką jakość zakupionych produktów oraz świadectwo pochodzenia od producenta. “Doskonale” – to slogan sklepu internetowego Flamino.pl, ale również i powód, dla którego warto zainteresować się oferowanymi przez niego usługami.

flamino-katalog-derstone-imac

Flamino.pl to pierwsze takie centrum, w którym oprócz biokominków oraz akcesoriów, klientom przysługuje również pomoc wysoko wykwalifikowanych doradców. Eksperci dysponują wiedzą na temat biokominków oferowanych przez większość producentów na świecie i potrafią wskazać te, które wykonane zostały zgodnie z unijnymi wymogami dotyczącymi produktów tego typu. W trosce o bezpieczeństwo klientów specjaliści Flamino.pl posiadają aktualną wiedzę z dziedziny technologii ogrzewania przy pomocy paliwa opartego na etanolu. Kupujący może mieć więc pewność, że oferowany przez sklep asortyment jest najwyższej jakości i pochodzi ze sprawdzonego źródła.

Dobry e-sklep oprócz wysokiej jakości produktów oraz profesjonalnej obsługi klienta charakteryzują również usługi dodatkowe, takie jak możliwość dokonywania specjalnych zamówień oraz darmowa wysyłka biokominków. Flamino.pl realizuje sprzedaż biokominków na zamówienie oraz na taki wymiar, który będzie odpowiadał wymaganiom kupującego. W ofercie dostępne również gotowe biokominki oraz akcesoria marek najlepszych polskich i zagranicznych producentów.

Jeśli w zimowe wieczory zabraknie odrobiny ciepła i światła, warto rozważyć zakup biokominka. Kilka kliknięć może sprawić, że ta funkcjonalna ozdoba znajdzie się w naszym domu. Wysyłka produktów z Flamino.pl zawsze jest ubezpieczona, więc nie ma obaw, że zakupione urządzenie nie będzie spełniać oczekiwań. Dodatkowo, biokominki można odbierać osobiście z magazynów w Warszawie i Krakowie, a wkrótce również w Katowicach, Trójmieście, Łodzi i Poznaniu.

Infolinia: 504 455 825

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *