Strona główna Biokominki Biokominki paleniska

Jak ożywić wnętrze? Biopaleniska do zabudowy RubyFires

5002
PODZIEL SIĘ

Mocny, wyrazisty akcent kolorystyczny czy ciekawa faktura sprawiają, że wnętrza nabierają charakteru. Nic jednak nie jest w stanie ożywić ich tak bardzo jak niebanalne rozwiązania. Do takich należą biopaleniska do zabudowy holenderskiego producenta RubyFires. Płomienny blask wspaniale rozświetla i ożywia przestrzeń a dodatkowo stanowi okazałą i efektowną dekorację.

Biopaleniska RubyFires idealnie nadają się do zabudowy jak również jako mobilny element tworzący niesamowity nastrój biokominka w każdym pomieszczeniu, w którym się go umieści. Takie paleniska są bardzo elastyczne, ponieważ mogą być stosowane razem z każdym biokominkiem RubyFires jak również samodzielnie w indywidualnych projektach, realizując kreatywne pomysły urządzających wnętrze. Zaadaptowane w kamiennym blacie stołu, półki czy eleganckiego mebla tworzą wyrazistą wstęgę ognia. Możliwości aranżacji jest wiele, w zależności od gustu, wielkości i wystroju wnętrza. Wachlarz modeli o różnych rozmiarach pozwala dostosować biopaleniska do potrzeb użytkowników. Efekt jest nadzwyczajny: żywy ogień nadaje ton pomieszczeniom.

Wysokiej jakości obudowa ze stali nierdzewnej satynowanej lub lakierowanej proszkowo żaroodporną farbą na kolor czarny jest uniwersalnym rozwiązaniem. Zastosowanie w biopaleniskach RubyFires wewnętrzne wkłady ceramiczne o zdolnościach absorpcyjnych pochłaniają bioetanol „jak gąbka”, nie dopuszczając do wydostania się biopaliwa w przypadku przechylenia lub wywrócenia biopaleniska. Ceramiczne wnętrze w przeciwieństwie do innych rozwiązań gwarantuje równomierne, ekonomiczne spalanie bioetanolu i nie dopuszcza do wydzielania nieprzyjemnego zapachu.

To pierwsze i tak dalece zaawansowane palenisko na bioetanol na świecie, które otrzymało certyfikat jakości wydany przez wysoce rekomendowany Niemiecki Instytut Testowy TÜV. Unikalne ceramiczne palenisko RubyFires jest technicznie perfekcyjne i może być zastosowane w wielu rozwiązaniach. Idealnie komponuje się z nowoczesnymi jak i klasycznymi typami biokominków, może również samo być wykorzystywane jako jednostka funkcyjna
i dekoracyjna.