Wrażenie palącego się kominka oraz wykorzystanie najnowszych osiągnięć technologicznych. Biokominek JOULE został zaprojektowany przez włoskiego architekta Enzo Berti, a swoim wyglądem i kształtem przypomina telewizor LCD.

biokominek-joule-bioethanol-fireplace-3

Opalany ekologicznym biopaliwem, biokominek JOULE to połączenie prostej formy z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Urządzenie stanowi świetne dopełnienie minimalistycznych aranżacji i służy jako dodatkowe źródło ciepła w mieszkaniach. Elegancki, swoim wyglądem przypomina nowej generacji urządzenie.

Przenośny biokominek JOULE cechuje się wyrazistym lecz prostym w swojej formie designem. Determinuje stylistycznie pomieszczenie i można go ustawić w miejscu, w którym najlepiej będzie się komponował z pozostałymi elementami dekoracyjnymi. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów i posiada dwudzielną budowę. Skaczące płomienie biokominka widoczne są na czarnym panoramicznym ekranie urządzenia.

biokominek-joule-bioethanol-fireplace-2

W modelu JOULE marki I-radium zastosowano innowacyjną technologię i-radium, która wykorzystuje promieniowanie podczerwone oraz ultradźwięki. Palenisko biokominka jest niewidoczne. Zasłania je lustrzane szkło, które można jednak obrócić i cieszyć się żywym ogniem w środku pomieszczenia. Urządzenie cechuje się wysoką efektywnością energetyczną i pozwala cieszyć się wyrazistymi, skondensowanymi barwami, dzięki specjalnej budowie panoramicznego szkła. Ponadto, ogień biokominka, jego moc oraz zapłon, mogą być kontrolowane za pomocą specjalnego pilota, telefonu komórkowego lub dowolnej aparatury współpracującej z systemem automatyki domowej.

Najwyższej klasy technologia, wyjątkowy design – JOULE to jeden z najbardziej nowoczesnych biokominków dostępnych na rynku. Stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą wprowadzić do swoich mieszkań i domów oryginalną oraz ciepłą przestrzeń. Surowy i nowatorski JOULE to przykład nietuzinkowego podejścia do koncepcji wystroju wnętrza.

biokominek-joule-bioethanol-fireplace

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *