Biokominki należą do uniwersalnych, ekologicznych rozwiązań, które wprowadzają niepowtarzalną atmosferę w naszych pomieszczeniach. Dostępne w różnych kształtach, pozwalają w najróżniejszy sposób aranżować przestrzeń w naszych domach. Nowe biokominki marki HorusBIO należą do rozwiązań umożliwiających połączenie dwóch pomieszczeń za pomocą eleganckiego, designerskiego urządzenia.

biokominek-bio_horus_bi_side-interior

Bi Side i Mono Side to modele wkładów kominkowych przeznaczone do zabudowy. Stanowią propozycje ciekawych rozwiązań aranżacyjnych, która zostały wprowadzone na rynek obok biokominków wolnostojących oraz naściennych, gotowych do montażu. Wkład Bi Side można zaadaptować do każdego rodzaju wnętrza. Stanowi inspirujące narzędzie do kreowania własnej przestrzeni. Składa się z dwóch prostokątnych zbiorników wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki wyposażeniu w obramowania, pasuje do wnętrz zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. Stanowi rozbudowę paleniska “fuoco” o pojemności 2,5 l, które działa na bazie biopaliwa.

horus-biokominek-do-zabudowy-bi-side60

horus-biokominek-do-zabudowy-bi-side130Elegancki, klasyczny w swojej formie, wkład Bi Side świetnie sprawdza się jako połączenie instalowane w ścianie oddzielającej dwa pomieszczenia. Pozwala w subtelny i oryginalny sposób zintegrować przestrzeń. Dzięki temu rozwiązaniu, ściana dzieląca pomieszczenia, jest jednocześnie ich łącznikiem. Blask wydobywających się płomieni z przeszklonego biokominka, emanuje ciepłem i wygląda niesztampowo. Stanowi jedno z najbardziej nowoczesnych designerskich rozwiązań stosowanych w hotelach, restauracjach, a także w domach mieszkalnych.

horus-biokominek-do-zabudowy-bi-sidevertical

Nieograniczone możliwości zabudowy

Wkłady do biokominków marki HorusBIO występują również w wersji Mono Side. Pozwalają tworzyć ciekawe formy aranżacyjne przeszklone tylko z jednej strony. Ten model biokominka stanowi więc integralną część jednego pomieszczenia. Ponadto, firma HorusBIO ma w swojej ofercie modele Bi Side oraz Mono Side do zabudowy w ścianie, które występują w różnych rozmiarach: 60, 90, 130 cm szerokości oraz Bi Side i Mono Side zaprojektowane w układzie pionowym, wertykalnym. Biokominki włoskiego producenta instalowane w ścianach, pułkach i wnękach, rozświetlają punktowo przestrzeń pomieszczenia, tworząc unikalną, tajemniczą aurę.

horus-biokominek-do-zabudowy-mono-side90

Biokominki-do-zabudowy-Horus3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *