Biokominki łączą w sobie nowoczesny design i funkcjonalność. Nietypowe, piękne obiekty o kształtach ograniczonych jedynie wyobraźnią projektanta, to nie tylko źródło żywego ognia, ale prawdziwe dzieło sztuki. Choć użytkownicy cenią sobie komfort obsługi w postaci braku dymu, pyłu oraz popiołu, to ogień nie pochodzący z drewna może powodować rozczarowanie. Jednak i ten problem posiada swoje innowacyjne rozwiązanie. Jakie?

Polana, które nie płoną

Sosna, brzoza, buk i dąb – to tradycyjne gatunki polskich drzew, których idealnie odwzorowane polana, stanowią ekskluzywne akcesoria dekoracyjne dla biokominków. Polana AKOWOOD Wykonane ze specjalnej mieszanki ceramicznej odporne są na temperaturę do 1080°C. Umieszczone wewnątrz paleniska nie ulegają uszkodzeniu i do złudzenia przypominają prawdziwe drewno. Ręczna produkcja przedmiotów gwarantuje bowiem, że każde z osobna będzie posiadać swój niepowtarzalny, indywidualny charakter. Oprócz walorów estetycznych, akcesoria cechuje również funkcjonalność. Rozpalone polana kumulują ciepło, przyjemnie nagrzewając wnętrze, nawet po wygaśnięciu paleniska.

Międzynarodowe uznanie

Polana marki AKOWOOD, w zależności od długości (od 17 cm do 26,5 cm), świetnie nadadzą się do każdego rodzaju i rozmiaru biokominka. Produkowane w Europie, charakteryzują się wysoką jakością i trwałością wykończenia, co powoduje, że są chętnie wybierane przez klientów. O ich atrakcyjności świadczy również fakt, że produkty marki AKOWOOD, jako jedne z niewielu, ze względu na bezpieczeństwo i jakość wykonania, posiadają eko rekomendację naszego międzynarodowego wydawnictwa o biokominkach – LOVTER. Polana odpowiadają za zwiększenie dynamiki ognia i wprowadzenie realizmu do palącego się biokominka. Z tego względu stanowią absolutne must-have każdego właściciela tego nowoczesnego urządzenia.

Polana ceramiczne marki AKOWOOD, rekomendowane są też przez wielu producentów biokominków w Polsce i na Świecie.

Zapraszamy na stronę producenta: http://akowood.eu/pl/index.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *