Serwis (LOVTER.PL) biokominek.org to pierwszy europejski portal wiedzy o biokominkach. Ideą funkcjonowania naszego serwisu jest dostarczanie czytelnikom świeżych i rzetelnych informacji o technologi zastosowanej w biokominkach, bezpieczeństwie tych urządzeń. Znajdziecie tu Państwo kompendium wiedzy o biokominkach, prezentacje konkretnych modeli, marki biokominków, porady, opinie, aranżacje wnętrz z biokominkami oraz darmowe porady naszego experta.

Pomysłodawcą i właścicielem magazynu jest firma LOVTER Sp. z o.o. Magazyn powstał z inicjatywy specjalistów, projektantów i miłośników skupionych wokół prężnie rozwijającej się w Europie i Polsce branży biokominków zasilanych paliwem opartym na etanolu.

Nasza redakcja współpracuje z największym w Europie stowarzyszeniem producentów i dystrybutorów biokominków SAFALC, będącej instytucją zajmującej się promowaniem idei biokominków i zrzeszaniem firm dbających o wysoką jakość produktów.

Pragniemy, aby serwis w dużej mierze powstawał z Państwa udziałem, jesteśmy więc otwarci na Państwa komentarze, propozycje i uwagi.

Z poważaniem

Redakcja portalu

LOVTER.PL (biokominek.org)

editor@lovter.com

redakcja@biokominek.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *