Blask to jeden z atrybutów, który przyciąga i nie pozwala oderwać wzroku od tańczącego w palenisku płomienia. Skrzące się języki ognia zapraszają widza do wyjątkowego spektaklu, którego scenariusz zmienia się z każdym, kolejnym przedstawieniem. Za atrakcyjność sztuki odpowiadają jednak nie tylko jej aktorzy, ale również piękne akcesoria. AkoStone to niepowtarzalna seria kamieni ceramicznych do biokominków, które stanowią niezbędne uzupełnienie dla uzyskania wyjątkowego stylu wnętrza.  

Indywidualny charakter

Inspirowane pięknem natury kamienie AkoStone łączą w sobie wrażliwość formy z precyzją i wyjątkowością kształtów. Dla zachowania indywidualnego charakteru akcesoria wykonywane są ręcznie, dzięki czemu stanowią unikalną ozdobę mieszkania. Niepowtarzalny połysk osiągnięty został poprzez pokrycie kamieni specjalnym szkliwem, które odbija padające na ich powierzchnię światło. Wysokiej jakości glazura odpowiada również za możliwość zastosowania AkoStone we wnętrzu rozpalonego biokominka. Kamienie są bowiem odporne na temperatury nawet do 1080° C.

Tylko ekskluzywne aranżacje

W połączeniu z wodą, lub ogniem, połyskująca powłoka AkoStone pozwala stworzyć imponującą, unikalną iluminację pomieszczenia. Z tego względu, kamienie najlepiej prezentują się w  otoczeniu wanny, umywalki lub kominków, w których akcentują naturalny blask żywiołów. Jednak ekskluzywne akcesoria stanowią atrakcyjną dekorację nie tylko wnętrz domów mieszkalnych. Francuzi i Hiszpanie docenili oryginalność AkoStone wykorzystując kamienie jako ozdobę w miejscach publicznych, takich jak salony SPA lub witryny eleganckich domów handlowych.

Kamienie o wielu obliczach

Rustykalne złoto, żółć, czerń, czy biel to jedne z wielu kolorów, w których występują kamienie AkoStone. Bogata paleta barw pozwala na dobór akcesoriów względem najbardziej wyrafinowanego gustu właściciela oraz indywidualnego stylu mieszkania. Podobnie ich wielkość może zostać dopasowana do przestrzeni aranżacyjnej. AkoStone dostępne są w dwóch zestawach: AkoStone 7 Elements, składający się z 7 mniejszych  kamieni oraz AkoStone Big Three,  skomponowany z 3 dużych kamieni.

Dla wymagających

Seria AkoStone zaprojektowana została przez cenionego designera Akii Juliushii. Jego projekty łączą prostotę z elegancją, która nadaje tak stworzonym obiektom niemierzalnej wartości estetycznej. Dzięki tym cechom kamienie ceramiczne AkoStone powinny zadowolić najbardziej zagorzałych miłośników minimalistycznego szyku. Przepięknie pakowane stanowią również atrakcyjny prezent dla najbliższych.

http://akostone.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *