Model biokominka Elipse firmy Ebios Fire może nam dostarczyć pięknego płomienia, niezależnie od jego umiejscowienia. Biokominek jest zaprojektowany w czterech wariantach, jako model leżący, wiszący na ścianie lub stojący.

Model stojący dostępny jest w dwóch wariantach kształtu, z podstawą w kształcie nowocześnie wygiętej litery Z lub w kształcie oszczędnej w formie owalnej skrzynki z dużym otworem pośrodku. Ta różnorodność kształtów sprawia, że biokominek ten staje się niezwykle funkcjonalny, jeżeli chodzi o jego usytuowanie. Możemy go zamontować niemal wszędzie. Wystarczy tylko dobrać odpowiedni model do naszej aranżacji wnętrza i możliwości przestrzennych. Nowoczesną stylistykę owalnej obudowy uzupełnia prosty, podłużny kształt paleniska oraz dwie prostokątne tafle szklane ograniczające rozprzestrzenianie się ognia.

fot. EBIOS FIRE

4 Responses

  1. apropo definicji loftów to znalazłem coś takiego 🙂 Lofty to typ architektury jedynej w swoim rodzaju, charakterystyczny dla środowisk artystycznych i intelektualnych. Pojawił się na początku XX wieku, kiedy to zaczęto wnętrza opuszczonych fabryk i magazynów adaptować na pracownie i mieszkania. Z czasem postindustrialne lokale cieszyły się coraz większym zainteresowaniem szczególnie ze strony osób o wyrafinowanym smaku i nietypowym poczuciu estetyki, potrafiących docenić ich wyjątkowość. Obecnie, lofty są jedną z droższych ofert na rynku nieruchomości, a fascynacja nimi dotarła także do Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *