Prosty design, wyjątkowa jakość, lekkość i subtelna moc ognia. Te cechy łączy w sobie biokominek Aida firmy Maison Fire, stanowiący alternatywę dla tradycyjnych palenisk.

Biokominki zrewolucjonizowały rynek i nasze mieszkania. Pozwalają w nieograniczony sposób wykreować własną przestrzeń. Dostępne w różnych kształtach, rozmiarach oraz stylach, stanowią ekologiczne i funkcjonalne uzupełnienie źródła ciepła. Połączenie elegancji i unikalnej jakości.

biokominek-aida-maison-fire-5photo: MaisonFire

Wytworny biokominek Aida włoskiego producenta Maison Fire, został wykonany z najwyższą starannością ze stali szlachetnej. Pomimo prostej, czystej formy, dobrze sprawdza się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i tych o klasycznej aranżacji. Od frontu kominek jest ograniczony przez szybę, która zabezpiecza przed rozprzestrzenianiem się ognia. Ponadto, nadaje całej konstrukcji szyku, lekkości oraz pozwala doznawać subtelnych wrażeń płynących z iskrzących się płomieni.

biokominek-aida-maison-fire-2photo: MaisonFire

Minimalistyczna forma biokominka Aida zamknięta jest w obudowie o standardowych panoramicznych proporcjach 16:9 i wymiarach: 81 cm długości, 54 cm wysokości oraz 20 cm głębokości. Model dostępny jest w kolorze białym, stalowym oraz czarnym. Wyposażony w palenisko na biopaliwo oraz system kontroli jakości powietrza, biokominek może służyć również do aromaterapii. Stanowi kojące remedium na dolegliwości duszy i ciała. Urządzenie działa efektywnie przed 4 godziny wykorzystując 1,5 l biopaliwa. Można go umieszczać na podłodze, zawieszać na ścianie, w zależności od indywidualnych preferencji. Miła i przyjemna atmosfera, jaką roztacza biokominek, ceniona jest zarówno w domach, restauracjach, kafejkach, jak i hotelach. Ciepło domowego ogniska zamknięte w nowoczesnej, subtelnej formie, stanowią o unikalności biokominka Aida.

biokominek-aida-maison-fire-1biokominek-aida-maison-fire-3photo: MaisonFire

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *